تاريخ : دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۹ | 23:18 | نویسنده : احمدرضا حیدری
ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

هاشمی فرمانداردشتی: گردشگری این شهرستان به اعتبار و توجه بیشتر نیاز دارد

جنوب پرس:فرمانداردشتی گفت: میراث فرهنگی و گردشگری این شهرستان با داشتن بیش از 100 اثر تاریخی و باستانی و مناطق گردشگری طبیعی متعدد به توجه و اعتبار بیشتر نیاز دارد.

Imageبه گزارش جنوب پرس،سید علی هاشمی روز سه شنبه در بازدید وبررسی منطقه گردشگری بنگه وشیرینه خورموج افزود: امسال برای بازسازی، مرمت و نگهداری آثارباستانی و تاریخی ملی و گردشگری شهرستان دشتی بالغ بر چهار میلیارد و 700میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی اظهارداشت: این اعتبار برای مرمت، نگهداری و مطالعه پنج پروژه گردشگری و تاریخی شهرستان دشتی از جمله اثرباستانی کلات مند، منطقه گردشگری منقل، منطقه نمونه گردشگری مند(بنگه و شرینیه )و مسجد بین راهی هزینه می شود.
هاشمی به موقعیت گردشگری شهرستان دشتی وداشتن آثار تاریخی و ملی اشاره کرد و اظهارداشت: این شهرستان دارای 13 اثر ثبت شده درآثار ملی کشور است و بیش از100 اثر تاریخی و گردشگری دیگر که قابلیت ثبت در آثار ملی دارد شناسایی و مطالعات آنها انجام و به سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام شده است.
فرمانداردشتی اضافه کرد: این شهرستان با داشتن قدیمی ترین اثر ملی کلات مند و بزرگترین رودخانه های دایمی مند و باغان و دشت پلنگ و بلندترین قله استان در کوه بیرمی و جنگل های چاه چاهو و ده ها امامزاده و بقاع متبرکه می تواند نقش مهمی در زمینه گردشگری و سیاحتی و توسعه پایدار در استان بوشهر داشته باشد.
هاشمی ادامه داد: این مهم نیازمند سرمایه گذاری و توجه بیشتر مسوولان سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است زیرا این اعتبار اندک تخصیصی پاسخگوی این همه منطقه گردشگری و میراث فرهنگی نیست.

Image

Image

Image

Image

 

منبع: جنوب پرستاريخ : دوشنبه بیست و هفتم دی ۱۳۸۹ | 23:16 | نویسنده : احمدرضا حیدری
ساخت PDF چاپ ارسال به دوست

مهندس نصوری:صدور مجوز ایجاد مرکز معاینه فنی خودرودر خورموج و دیلم

جنوب پرس:معاون عمرانی استانداری بوشهر گفت: مجوز ایجاد یک مرکز معاینه فنی خودروهای سبک به شهرهای خورموج و دیلم درشورای ترافیک اعطا گردید.

Imageبه گزارش جنوب پرس، مهندس مسعود نصوری در نشست شورای ترافیک استان بوشهر اظهار داشت: در مراکز معاینه خودرو وضعیت کلی خودروها بررسی می شود که این امر در کاهش ترافیک، بالابردن سطح ایمنی و حفظ محیط زیست از آلودگی نقش موثری دارند.

وی افزود: حدود 300 هزار خودرو و موتورسیکلت در استان بوشهر وجود دارد که باید متناسب با این جمعیت مراکز معاینه خودرو در مناطق این استان توسعه یابند.
نصوری اضافه کرد: هم اینک در شهر بوشهر دو مرکزمعاینه فنی خودرو، برازجان، گناوه، و کنگان نیز هر کدام یک مرکز فعالیت می کنند.

معاون عمرانی استانداری بوشهر تأکید کرد: معاینه فنی خودروهای گازسوز در مراکز موجود معاینه فنی ازطریق شهرداریها پیگیری گردد.

نصوری در باره معاینه فنی خودروهای سنگین نیز بیان کرد: سازمان حمل و نقل و پایانه های استان حتما" با تایید شورای ترافیک استان نسبت به ایجاد مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین اقدام نماید.

وی در ارتباط با پیشنهادات دور سوم سفر هیات دولت به استان بوشهر گفت:ساماندهی خروجی شهر بوشهر با 150میلیارد ریال، ساماندهی ایستگاه ها و ترمینال های شهری در سطح این استان با 150میلیارد ریال، اصلاح هندسی و هوشمندسازی تقاطع های حساس، کمک به خرید و نصب تابلوها، علائم عمودی و افقی، شمارش گرهای مکانیزه ترافیک، چراغ های هوشمند، خط کشی های مراکز شهرستانها با 90 میلیارد ریال را از پروژه های پیشنهادی درون شهری بوشهر خواند.

نصوری ترافیک مدیریت شهری شامل مطالعه، احداث ساختمان و تجهیزات با 15 میلیارد ریال را از جمله دیگر پیشنهادهای ترافیکی این استان خواند که برای سفر سوم هیات دولت در دستور کار است.

وی ادامه داد: اداره کل راه و ترابری استان به همراه سازمان حمل ونقل و پایانه های استان و پلیس راه استان پروژه های برون شهری موردنظرخود را برای طرح درپروژه های پیشنهادی سفر حداکثر ظرف مدت یک هفته به دفترفنی استانداری اعلام نمایند.

معاون عمرانی استانداری بوشهر یادآور شد: با مدیریت فرمانداری بوشهر و حضور شهرداری بوشهرو شرکت پخش فراورده های نفتی و پلیس راهور نسبت به ساماندهی مسیر ورودی وسایل نقلیه به جایگاه گاز دو منظوره خروجی شهر بوشهر اقدام گردد.

نصوری عنوان نمود: پلیس راهور راهکارپیشنهادی بحث آموزش استفاده ازکلاه ایمنی درادارات و بحث نحوه همکاری دستگاههای دولتی درجهت صدور معاینه فنی برای خودروهای دولتی را به شورای ترافیک استان ارائه نماید.

وی تأکید کرد: پلیس راهور و پلیس راه استان درجهت برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی اقدام نمایند.

معاون عمرانی استانداری بوشهر افزود: شهرداریهای دیلم، خورموج و کنگان حداکثرظرف مدت سه ماه نسبت به راه اندازی مرکزفنی اقدام نمایند.

 

منبع: جنوب پرستاريخ : شنبه بیست و پنجم دی ۱۳۸۹ | 23:24 | نویسنده : احمدرضا حیدری
 

موفقیت دانشجویان نخبه خورموجی

احراز رتبه برتر و افتخار آفرینی دانشجویان نخبه خورموجی(دانشگاه علمی کاربردی دشتی)برای دومین سال پی در پی وتنها دانشجویان راه یافته از کل استان بوشهر در یازدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری(اختراعات)کل کشور توسط آقایان:محمدامین حیدری،عسکر عیدی وندی،حسین بردستانی وسرکار خانم راحیل شفیعی را به جامعه علمی تبریک عرض می نماییم.

 

 

 

 

 

منبع:سایت شورای شهرخورموجتاريخ : چهارشنبه بیست و دوم دی ۱۳۸۹ | 20:37 | نویسنده : احمدرضا حیدری
جلسه بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات رانندگان تاکسی شهر خورموج برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شهرداری خورموج در ابتداي جلسه، غلامرضا قربانی مقدم نایب رئیس شورای اسلامی شهرکه ریاست جلسه را به عهده داشتند ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت به مهمانان حاضر ، دستور کار جلسه را اعلام نموده ، ایشان درباره ضرورت حمایت همه جانبه ی همه اقشار جامعه از طرح هدفمندی یارانه ها که توسط دولت خدمت گزار و مجلس محترم شورای اسلامی به تصویب رسیده و قطعاً مورد تأیید مقام معظم رهبری نیز می باشد سخن گفتند.

درادامه نماینده تاکسی داران شهر برخی از مسائل و مشکلات این قشر زحمتکش را به شرح زیر بیان کرد :

1- افزایش هزینه های تاکسی و پایین بودن نرخ کرایه

2- وضعیت نابسامان خیابان های شهر که موجب استهلاک بیشتر تاکسی ها می شود.

3- عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی به صورت سالانه

4- نبودن پول خورد برای پس دادن باقی مانده ی کرایه ی تاکسی که موجب می گردد حقی از دوطرف ضایع شود.

5- درگیری های مداوم لفظی بین مسافران و تاکسی داران

6- سخت گیریهای بیش از حد راهنمایی و رانندگی و عدم توجه به موتورسیکلت هایی که با سرعت و مزاحمت در سطح شهر تردد می کنند.

7- خرابی سرعت گیرها و عدم توجه به تعمیر و یا امحای آنها

درانتها قاسمی  مسئول تاکسی رانی شهرداری خورموج درباره ی سوالات تاکسی داران پاسخ هایی ارائه دادند. در پایان نیز اعضای شورای اسلامی شهر نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند.

 تاريخ : دوشنبه بیستم دی ۱۳۸۹ | 22:58 | نویسنده : احمدرضا حیدری

آشنایی با قلعه خورموج

برج قلعه خورموج در شهر خورموج از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی در استان بوشهر قراردارد. قلعه خورموج یکی از قلعه‌های معروف و تاریخی و یکی از نقاط نگهبانی و جایگاه پاسداران شهر در دوران گذشته بوده‌است.برجی که تا به حال برجای مانده‌است بقایای قلعهٔ عظیمی است که به نام قلعهٔ خورموج مشهور بوده‌است.

قلعه خورموج یکی از آثار شکوهمند و تاریخی استان بوشهر[چهارگوشه ایران: استان بوشهر] است که در حال حاضر یکی از برج‌های آن باقی مانده‌است.قلعه خورموج شامل چهار حصار، چهار قلعه، اندرونی، عمارت مرکزی و قراولخانه و اصطبل می‌باشد.

آشنایی باقلعه خورموج

سبک معماری آن سلجوقی و متاثر از سبک قلعه سازی دوره ساسانی است که با استفاده از طاق‌نماها و گچبری در آرایش دیوارها و درون اتاق‌ها بنا شده است.قسمتی از این قلعه به نام قلعه محمدخان دشتی و قسمت دیگر آن به نام قلعه جلال خان معروف بوده است.

حدود 150 سال پیش محمد خان دشتی حاکم دشتی قلعه‌ای ساخت که دارای چهار برج گلی بود و دیوارها و باروها گچی که به ارتفاع 10تا12 متر و با وسعت تقریبی 120در110 متر مربع بود.در داخل قلعه مهمانخانه و قراولخانه به سبک معماری ایتالیایی و به سبک بناهای زمان صفوی ساخته شده بود که معماران شیرازی و اصفهانی کار ساختن آن را بر عهده داشتند.

قلعه دارای در بزرگی رو به شمال به اندازه 4 در 5 متر بود که از چوب درختان جنگلی ساخته شده بود که به آن هشتی می‌گفتند و محل ورود ماشین و سواران بود

در کوچک جنوبی به ارتفاع 5/3 متر و عرض 5/1 متر كه محل رفت و آمد پیاده‌ها بود و به آن چیله می گفتند. چشمه آب روان بنگه از کنار در جنوبی قلعه می‌گذشت و در کنار آن محمد خان حمامی به سبک معماری دوره قاجار بنا کرده بود.

20 سال محمد خان در این قلعه حکومت کرد و سپس جمال خان دشتی در قسمت جنوب غرب آن قلعه‌ای گچی بسیار زیبا بنا کرد.در اواسط دوره پهلوی اول قلعه به تصرف ارتش درآمد و پس از تخریب قسمت مهم ساختمان، تنها برج جمال خان باقی ماند.

برج قلعه خورموج دارای 3 طبقه و یک زیرزمین است. در زیرزمین بنا سقف به شکل گنبدی و با تقارن زیبایی ایجاد شده‌است.این تقارن در طبقات دیگر نیز حفظ شده‌است. در طبقهٔ اول سقف چندان تفاوتی نکرده و تنها فرق آن، نقش و نگار‌هایی است که به آن اضافه شده است.قلعه محمد خان دشتی در سال 1379 در فهرست آثار ملی به ثبت رسید. این اثر که یکی از با شکوه‌ترین نمونه‌های معماری دوره قاجاریه و دارای تزئینات بدیع و منحصر به فرد است، بارها مورد تاخت و تاز قرار گرفته است.

این اثر ملی که زمانی با برج‌های متعدد و گوشواره‌های زیبا، هیبت و شکوه خود را به رخ هر رهگذری می‌کشید، امروز در میان انبوهی از ساختمان‌های چند طبقه شهری محاصره شده است.

 منبع:تبیانتاريخ : یکشنبه نوزدهم دی ۱۳۸۹ | 19:42 | نویسنده : احمدرضا حیدری
هاشمی فرماندار دشتي:با نانوايي هايي كه نان نامرغوب عرضه كنند به شدت برخورد مي شود


جنوب پرس:فرمانداردشتي گفت: با توجه به اجراي قانون هدفمند سازي يارانه ها عرضه نان مرغوب وبا كيفيت حق طبيعي مردم است وبا متخلفان بشدت برخورد مي شود. 

به گزارش جنوب پرس،سيد علي هاشمي روز پنجشنبه در نشست كميته تنظيم بازارو ستاد هدفمند سازي يارانه هاي شهرستان دشتي افزود: از زمان اجراي اين قانون در مدت 18 روز گذشته بيش از 55 مورد بازرسي از نانواني هاي اين شهرستان صورت گرفت كه 12 مورد تخلف نانوايي از بين 49 نانوايي فعال در زمينه كم فروشي، عرضه نان نامرغوب وبي كيفيت و نداشتن ترازوي ديجيتالي مشخص شد. 
وي اضافه كرد: پرونده متخلفان در كميسون تعزيرات آرد و نان بررسي و با آنان بشدت برخورد مي شود و نانوايي كه نتواند نان خوب و مرغوب عرضه كند تعطيل وسلب امتياز مي شوند.


منبع: جنوب پرستاريخ : یکشنبه نوزدهم دی ۱۳۸۹ | 19:32 | نویسنده : احمدرضا حیدری

فرماندار دشتي: تسريع در راه اندازي كارخانه سيمان مند ضروري است 

جنوب پرس:فرماندار دشتي گفت: با توجه به ميزان بالاي بيكاري اين شهرستان و اشتغال بالاي كارخانه سيمان مند تسريع در راه اندازي اين پروژه ضروري است. 
Imageبه گزارش جنوب پرس، سيد علي هاشمي شنبه در نشست بررسي مشكلات راه اندازي كارخانه سيمان مند دشتي افزود: كارخانه سيمان مند دشتي يكي از پروژه هاي مهم وزير بنايي اين شهرستان است كه نقش مهمي در توسعه و پيشرفت منطقه دارد. 
وي يادآورشد: شهرستان دشتي از جمله شهرستاهاي استان بوشهر است كه بالاترين نرخ بيكاري را دارد و با توجه به نقشي كه كارخانه سيمان مند در ايجاد اشتغال دارد بايد نسبت به حل مشكل كارخانه اقدام شود. 
هاشمي بيان كرد: در صورت راه اندازي كارخانه سيمان مند دشتي بيش از يكهزار نفر به صورت مستقيم وغير مستقيم مشغول به كار مي شوند و درتامين مصالح مورد نياز استان بوشهر، استانهاي همجوار وحتي صادرت به خارج از كشور بسيار موثر است. 
فرماندار دشتي اضافه كرد: اين فرمانداري سعي مي كند از طريق مجاري مربوطه مشكلات كارخانه سيمان مند را برطرف كند. 
مدير اجرايي كارخانه سيمان مند دشتي گفت:برغم پيشرفت بسيار خوب اين طرح و خريد و حمل بيش از 95درصد ماشن آلات مورد نياز كارخانه هنوز مشكل پرداخت 500ميليارد ريالي تسهيلات براي تكميل و راه اندازي اين كارخانه برطرف نشده است. 
بهرام يزدان شناس افزود: تلاش ها و پي گيريهاي بي وقفه مسوولان همچنان ادامه دارد و اميدواريم بزودي پرداخت اين مبلغ تسهيلات آغاز شود تا روند كار متوقف نشود. 
وي كرد: به دليل پرداخت نشدن بموقع تسهيلات از دو ماه پيش بايد كاررا تعطيل وعمليات اجرايي را متوقف مي كرديم اما با تلاش سرمايه گذاران شركت سيمان مند دشتي وافزايش سرمايه آورده هنوز كارتعطيل نشده است، 
يزدان شناس گفت: اما براي جلو گيري از روند اجرايي و بيكارنشدن بيش از 250 كارگر و نيروي فني مشغول به كار در كارخانه، خواسته بحق ما پرداخت هرچه سريعتر تسهيلات درخواستي است. 
وي اضافه كرد : اگر اين مبلغ بزودي پرداخت شود فاز اول كارخانه سيمان مند دشتي حداكثر تا پايان سال 90 با ظرفيت روزانه سه هزار و 300تن و سالانه بيش از يك ميليون و200 هزار تن راه اندازي و مورد بهره برداري قرارمي گيرد. 
يزدان شناس بيان كرد: تا كنون بيش از 95 درصد ماشين آلات و تجهيزات كارخانه سيمان مند دشتي خريداري و از خارج وارد و به محل كارخانه حمل و بيش از 29 درصد اين ماشين آلات نيز نصب شده است. 
وي يادآور شد: بيش از 25 ميليون يورو اعتبار ارزي و 200 ميليارد ريال اعتبار ريالي براي خريد ماشين الات كارخانه هزينه شده است و 250 نفر نيز در حال كار اجرايي براي احداث تاسيسات و ساختمان هاي مور نياز كارخانه ونصب تجهيزات وماشين الات هستند.

منبع:جنوب پرستاريخ : سه شنبه چهاردهم دی ۱۳۸۹ | 21:17 | نویسنده : احمدرضا حیدری
  "محل جدید شورای اسلامی شهر خورموج"

شورای اسلامی شهر خورموج در مورخه  89/7/24 به محل جدید خود واقع درساختمان شهرداری، خیابان حامد منتقل گردید. وآماده پاسخگویی به شهروندان عزیز می باشد.تاريخ : سه شنبه چهاردهم دی ۱۳۸۹ | 21:15 | نویسنده : احمدرضا حیدری
ورودی شهر خورموجتاريخ : سه شنبه چهاردهم دی ۱۳۸۹ | 21:8 | نویسنده : احمدرضا حیدری
 

نام رشتهگرایشنظام آموزشیدانشکده
711 علمي كاربردي نرم افزاركامپيوتر---تمام وقتفني و مهندسي
234آموزش زبان انگليسي---تمام وقتعلوم انساني
412برق-قدرت تمام وقتفني و مهندسي
850حسابداري---تمام وقتعلوم انساني
947عمرانكارهاي عمومي ساختمانتمام وقتفني و مهندسي
440كارداني معماري تمام وقتفني و مهندسي

  
تاريخ : دوشنبه سیزدهم دی ۱۳۸۹ | 20:55 | نویسنده : احمدرضا حیدری

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در راستای قانون هدفمند کردن یارانه ها | بدون موضوع

بسمه تعالی
احتراماً به اطلاع کلیه ی مردم شهرستان دشتی می رساند که اداره بازرگانی در راستای اجرایی نمودن قانون هدفمند سازی یارانه ها وهمچنین به منظور ایجاد اشتغال جدید، در نظر دارد نسبت به احداث جایگاه عرضه مواد پروتئینی، کارگاه تولید فرش دستباف وسردخانه بالای 600 تن در سطح شهرستان با مشارکت بخش خصوصی و پرداخت تسهیلات اقدام نماید.
لذا متقاضیان عزیز جهت اطلاعات بیشتر به اداره بازرگانی شهرستان دشتی مراجعه فرمایید.


منبع: شورای شهرخورموجتاريخ : دوشنبه سیزدهم دی ۱۳۸۹ | 20:52 | نویسنده : احمدرضا حیدری

بیکاری و درآمد كم مردم، دليل مشكلات شهرداري خورموج عنوان شد

رئيس شوراي اسلامي شهر خورموج گفت: به دليل درآمد كم مردم و نرخ بالاي بيكاري در خورموج، شهرداري با كمبود شديد درآمد و تاخير درپرداخـت حقوق كاركنان و هزينه هاي جاري مواجه است.

رئيس شوراي اسلامي شهر خورموج گفت: به دليل درآمد كم مردم و نرخ بالاي بيكاري در خورموج، شهرداري با كمبود شديد درآمد و تاخير درپرداخـت حقوق كاركنان و هزينه هاي جاري مواجه است.
سيده فخرالسادات هاشمي افزود: شهر خورموج بيش از 51سال از سابقه شهرداري آن مي گذرد اما متناسب با انتظارات و خواسته هاي به حق مردم توسعه پيدا نكرده و دچارمشكلات اساسي است.
وي اظهار داشت: كم عرض بودن معابر سطح شهر و نداشتن بازار مناسب، كمبود مكان هاي تفريحي، مشكل دفع آب هاي سطحي و خطراتي كه در هنگام سيل وبارش شديد مردم با آن مواجه هستند ازجمله مشكلات اين شهر است.
هاشمي اضافه كرد: شهرداري هاي كم درآمدي مانند خورموج نيازمند سرمايه گذاري و تامين اعتبار بيشتر خصوصا از محل درآمد هاي نفت وگاز استان است ومردم حق دارند از اين همه درآمد هاي نفت و گاز استان براي عمران شهر خود بهره مند شوند

منبع: سایت شهرداری خورموجتاريخ : شنبه یازدهم دی ۱۳۸۹ | 23:43 | نویسنده : احمدرضا حیدری

فرماندار دشتي: وضعيت كشتار گاه خورموج نگران كننده است

فرماندار دشتي گفت: وضعيت بهداشتي كشتارگاه دام شهر خورموج مركز اين شهرستان بسيار بد، نامطلوب ونگران كننده است.

فرماندار دشتي گفت: وضعيت بهداشتي كشتارگاه دام شهر خورموج مركز اين شهرستان بسيار بد، نامطلوب ونگران كننده است.  
سيد علي هاشمي روز شنبه در بررسي و بازديد از وضعيت تنها كشتارگاه شهر خورموج كه به همراه اعضاي شوراي سلامت شهرستان دشتي انجام شد، خواستار بهسازي و بهبود وضعيت عمومي تنها كشتارگاه اين شهر شد.
وي اضافه كرد: شهر خورموج با بيش از36 هزار نفرجمعيت تنها يك كشتارگاه دام براي تامين گوشت گرم مردم دارد كه اين كشتارگاه نيز بيش از 40 سال قدمت دارد و از لحاظ بهداشتي بسيار نامطلوب است و از نظر ظرفيت نيز جوابگوي نيازها وخواسته هاي مردم اين شهر نسيت.
معاون شهردار خورموج نيز گفت: كشتارگاه خورموج با بيش از40 سال قدمت براي شهر چند هزار نفري 40 سال قبل ساخته شده بود و دراين مدت نه تنها اين واحد كشتارگاهي ترميم وبهسازي نشده بلكه به علت نداشتن اعتبار وضعيت عمومي آن بدتر هم شده است.
حيدرمزارعي افزود: اين كشتارگاه تنها واحد تامين گوشت گرم شهر خورموج وحتي روستاهاي بخش مركزي اين شهرستان است و شهرداري خورموج نيز به دليل كمبود درآمد و اعتبار قادر به بازسازي يا بهسازي و توسعه آن نيست و نيازمند تامين اعتبار از طرف دولت يا سرمايه گذاري بخش خصوصي است.

منبع:سایت شهرداری خورموجتاريخ : جمعه دهم دی ۱۳۸۹ | 20:58 | نویسنده : احمدرضا حیدری
انتخاب مخترع جوان خورموجی جهت شرکت در یازدهمین

نمایشگاه پژوهش و فناوری

آقای محمد امین حیدری،جوان مخترع و مبتکر خورموجی با چهار

اختراع خود توانست به عنوان نخبه استان بوشهر وشهرستان دشتی؛

برای دومین بار به  نمایشگاه بزرگ پژوهش و فناوری کل کشور انتخاب و

راه پیدا کند. این نمایشگاه واقع در مصلی امام تهران،با حضور مخترعین

و پژوهشگران زبده کل  کشور از تاریخ 4 الی 9 دی ماه برگزار میگردد.


با آرزوی موفقیت بیشتر


شورای اسلامی شهر خورموج 


منبع:سایت شورای شهر خورموج


تاريخ : جمعه دهم دی ۱۳۸۹ | 19:45 | نویسنده : احمدرضا حیدری

اطلاعیه

در راستای اجرایی نمودن مصوبات شورای ترافیک شهرستان دشتی و کمیسیون ساماندهی خودروهای دوره گرد مقرر گردید :

1- محل استقرار تمامی وانت ها و کامیونت های بارکش و


دوره گرد مستقر در تقاطع خیابان شهید رجایی به بلوار بسیج


( سه راهی قهوه خانه شاه ابراهیم ) همچنین خودروهای


دوره گرد سطح شهر از روز شنبه مورخ 11/10/89 به انتهای


خیابان طالقانی ( روبروی جمعه بازار ) منتقل می

شود .

 

2- از روز شنبه مورخ 2/11/89 کلیه ماشین آلات سنگین و


نیمه سنگین اعم از کامیون ، کمپرسی ، خاور ، لودر ، تراکتور


و غیره می بایست در مکان جدید واقع در بلوار فایز روبروی


جمعه بازار مستقر شوند .


( مدیریت خدمات شهری شهرداری خورموج )


 تاريخ : جمعه دهم دی ۱۳۸۹ | 19:42 | نویسنده : احمدرضا حیدری

تیم فوتبال صدرا گسترش به لیگ دسته یک خورموج صعود کرد

در مورخه 18/9/89 بازی پلی اف جهت صعود به لیگ دسته یک شهر خورموج بین تیمهای صدرا گسترش خورموج و شاهین درازی راس ساعت 30/16 دقیقه در استادیوم تختی خورموج برگزار گردید

در مورخه 18/9/89 بازی پلی اف جهت صعود به لیگ دسته یک شهر خورموج بین تیمهای صدرا گسترش خورموج و شاهین درازی راس ساعت 30/16 دقیقه در استادیوم تختی خورموج برگزار گردید این بازی پس از 120 دقیقه تلاش وارائه بازی جوانمردانه به ضربات پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی تیم صدرا گسترش موفق شد با نتیجه 2-4 بر حریف خود به پیروزی برسد و صعود خود را به لیگ دسته یک خورموج جشن بگیرد .

شایان ذکر است تیم صدرا گسترش که چندین سال از قدمت آن می گذرد و جزء تیمهای قدیمی شهر خورموج  محسوب می شود با همت و تلاش آقای عالی قاسمی به عنوان صاحب امتیازباشگاه  پایه گذاری شده است که هدف آن ایجاد فضای انگیزه و نشاط  برای جوانان باستعداد شهرستان دشتی می باشد .

منبع:سایت شهرداری