X
تبلیغات
خورموج
آپلود عکسخورموج مرکز شهرستان دشتی نگین فرهنگی جنوب
صفحه اصلی| عناوین مطالب| تماس با من | قالب وبلاگ| پروفایل
تاريخ : سه شنبه دوم اردیبهشت 1393 | 0:6 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : شنبه سی ام فروردین 1393 | 21:48 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1393 | 21:8 | نویسنده : احمدرضا حیدری
همه سلایق باید با مدیریت جهادی در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری گام بردارند
سید علی هاشمی در جمع معاونین ، بخشدار و کارکنان فرمانداری شهرستا ن دشتی با  بیان تبریک سال جدید و آرزوی توفیق صحت وسلامتی  از تلاش ها و زحمات سال گذشته همه آنها تقدیر و تشکر کرد.
وی افزود:سال 92 سالی پر فراز ونشیب بود تلخی و شیرینی زیادی داشت همه شما در تلخی ها و شیرینها شریک بودید .
هاشمی ادامه داد:بیستم فرودین ماه سال گذشته حادثه زلزله شنبه به وقوع پیوست در این حادثه 37 نفر جان خودشان را از دست دادند و تعداد زیادی نیز مصدوم شدند و تعداد زیادی از منازل مسکونی ،اداری، عمومی وزیر ساخت تخریب شد.
وی اضافه کرد:همه مردم و مسئولین دست به دست هم دادند و کار آوار برداری، امنیت و بازسازی منازل مسکونی در این مناطق آغاز شد.
هاشمی تصریح کرد:امروز به حمد الله بعد از یکسال شاهد این هستیم که اغلب منازل مسکونی اماکن دولتی و عمومی اتمام یا در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 47 پروژه عمرانی در مناطق زلزله زده بخش شنبه وطسوج آغاز شد ه است از اختصاص 30 میلیارد ریال جهت مبلمان شهری شنبه خبر داد.
هاشمی خاطر نشان کرد:در روستاهای زلزله زده نیز کارها و خدمات خوبی صورت گرفته که اجرای طرحهای هادی با اعتبار بالغ بر 30 میلیارد ریال از جمله آنها است.
وی گفت:در حال حاضر در بخشهای بهداشت، آموزش،فضای ورزشی، مساجد،حسینیه و عمران شهری اقدامات خوبی در این مناطق صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان دشتی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سال گذشته را از کارهای بزرگی عنوان کرد که برای ملت ایران شیرین بود و آنها با حضور گسترده خودشان مشت محکمی در دهان دشمنان انقلاب ونظام کوبیدند.
سید علی هاشمی ادامه داد:دولت در فرصت کوتاه در سیاست خارجی موفقیت خوبی حاصل کرده که امیدواریم در آینده نیز گامهای خوبی در جهت سربلندی و عزت نظام برداشته شود.
وی با بیان اینکه در حوزه اقتصاد نیز پیشرفت های خوبی صورت گرفته به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد:فرهنگ و اقتصاد از دغدغه های مقام معظم رهبری است که باید با مدیریت جهادی در جهت تحقق منویات معظم له حرکت کنیم.
هاشمی یادآور شد: در اسلام وقتی از جهاد صحبت می شود باید در مقابل آن دشمن قرار گرفته باشد امروز در مقابل دو بال پرواز  ما یعنی اقتصاد وفرهنگ با توطئه دشمن مواجه هستیم.
وی بیان داشت:امروز  استفاده از فضاهای سایبری و شبکه های ماهواره ای از راهبردهای دشمن است برای اینکه فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی ما را خدشه دار نماید.
هاشمی خطاب به کارکنان فرمانداری گفت:شماها موتور محرکه شهرستان هستید وبیش از هر مدیر ومسئول رسالت تقویت دوبال فرهنگ و اقتصاد بر دوشتان  است.
وی با تقدیر از زحمات حسین باغداری معاون سابق سیاسی اجتماعی فرمانداری برای محمد حسینی معاون جدید سیاسی اجتماعی فرمانداری  آرزوی توفیق کرد.   1393/1/26 11:52


تاريخ : چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1393 | 21:7 | نویسنده : احمدرضا حیدری
نظارت بر بازار دشتی تشدید شود
سید علی هاشمی در جلسه کمیسیون تنظیم بازار شهرستان دشتی اظهار داشت:با توجه به آغاز ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها دستگاههای ذیربط بر بازار نظارت ویژه داشته باشند تا دست سود جویان کوتاه شود.
وی افزود:همه ادارات شهرستان در اجرای این طرح مهم اهتمام ویژه داشته باشند ودر این راستا از هیچ تلاشی دریغ نورزند.
هاشمی با اشاره به اینکه نباید اجازه بدهیم مردم دچار استرس شوند تصریح کرد:امیدواریم با همکاری همه دستگاههای اجرایی این مرحله نیز با موفقیت سپری شود.
وی خاطر نشان کرد: عمده رسالت ما این است که فضا را در کمال آرامش مدیریت کنیم و مردم نیز در تهیه اقلام ضروری هیچ نگرانی نداشته باشند.
هاشمی همچنین خواستار نظارت جدی جهت پیشگیری افزایش قیمت کرایه خودرو های درون وبرون شهری شد واز دستگاههای ذیربط خواست با افراد تخلف به شدت برخورد کنند.
وی یادآور شد:در این مرحله  ذخیره‌سازی کالاهای مهم و اساسی مورد نیاز  مردم صورت گرفته و هیچ جای نگرانی وجود ندارد ودر صورتی که احساس شود کالایی در شهر کم است سریعا نسبت به انتقال آن به بازار  اقدام خواهد شد.
 
   1393/1/23 21:31


تاريخ : سه شنبه نوزدهم فروردین 1393 | 23:5 | نویسنده : احمدرضا حیدری
چاپ
تمهیدات لازم برای ثبت نام از متقاضیان مرحله دوم هدفمندی یارانه ها در دشتی اندیشیده شده است
محمد حسینی روز سه شنبه در جلسه توجیهی، آموزشی ثبت نام مرحله دوم هدفمندی یارانه ها که با حضور مسئولین دفاتر پیشخوان دولت در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد ضمن خیر مقدم و تبریک سال جدید و آرزوی صحت وسلامتی برای خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی اظهار داشت:مرحله دوم قانون هدفمندی  یارانه ها در کشور از بیستم فرودین ماه سال جاری شروع می شود و سرپرستان خانوارها می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان وکافی نت ها نسبت به ثبت نام اقدام نمایند وکمیته امداد و بهزیستی نسبت به توجیه جامعه هدف اقدام نمایند.
وی افزود:کلیه دفاتر موصوف آمادگی لازم در این خصوص داشته باشند و در صورت وجود هر گونه اشکال و ابهال احتمالی نتیجه را جهت پیگیری  به این فرمانداری منعکس نمایند.
حسینی تاکید نمود کلیه متصدیان امور ثبت نام با سعه صدر، برخورد حسنه، رعایت نظم وانضباط     ، وراز نگه داری زمینه رضایت متقاضیان را فراهم نمایند.
وی بیان داشت:عدم ثبت نام به منزله انصرا ف تلقی می گردد که از همه مردم درخواست می شود در زمانهای اعلام شده به دفاتر جهت ثبت نام مراجعه نمایند.
در پایان هادی اخلاقی کارشناس فرمانداری شهرستان دشتی در زمینه فنی ونرم افزاری ثبت نام متقاضیان به متصدیان دفاتر پیشخوان دولت وict روستایی آموزشهای لازم را دادند.
 
   1393/1/19 20:20


تاريخ : پنجشنبه چهاردهم فروردین 1393 | 19:12 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : سه شنبه دوازدهم فروردین 1393 | 10:40 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : یکشنبه دهم فروردین 1393 | 14:48 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : پنجشنبه بیست و نهم اسفند 1392 | 22:7 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : چهارشنبه سی ام بهمن 1392 | 22:44 | نویسنده : احمدرضا حیدری


تاريخ : سه شنبه بیست و دوم بهمن 1392 | 11:25 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : شنبه نوزدهم بهمن 1392 | 18:49 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 | 20:16 | نویسنده : احمدرضا حیدری
11 طرح و پروژه در دشتی افتتاح شد
سید علی هاشمی در آئین افتتاح این پروژه ها ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت:امروز پروژه روشنایی بلوار خلیج فارس به نمایندگی از سایر پرژوه های برق در سطح شهرستان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
هاشمی تصریح کرد:این پروژه شامل 800 متر شبکه روشنایی با پایه تلسکوپی  می باشد که اعتبار آن 1میلیارد ریال واز محل تملک داراییها تامین اعتبار شده است.
وی با اشاره به اینکه 10 پروژه برق با اعتبار 13 میلیارد ریال بصورت همزمان مورد بهره برداری قرار گرفت افزود: این پروژه ها شامل 8دستگاه ترانس،هزارو680متر شبکه فشار متوسط، 800 متر شبکه روشنایی، دوهزارو660 متر شبکه ضعیف و60 هزار متر اصلاح شبکه فشار ضعیف است .

بهره برداری از طرح پرورش اسب

هاشمی همچنین در بهره برداری از طرح پرورش اسب در روستای بادامزار از توابع بخش مرکزی نیز گفت:این پروژه در سال 91 با اعتبار دو میلیاردو350 میلیون ریال شروع شده  که از این مقدار یک میلیاردو950 میلیون ریال آن از محل اعتبارات بخش طرح توسعه کشاورزی بوده است.
وی خاطر نشان کرد:ظرفیت این مکان 11 راس اسب و اشتغالزایی  آن2نفر است.


تاريخ : دوشنبه چهاردهم بهمن 1392 | 20:12 | نویسنده : احمدرضا حیدری
با حضور فرماندار دشتی زنگ انقلاب در دبیرستان ادب خورموج نواخته شد
حجت الاسلام مصلح صبح امروز در آئین نواختن شدن زنگ انقلاب در دبیرستان پسرانه ادب خورموج ضمن بیان تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت:خداوند در قرآن کریم وآیات متعدد به مومنین ومتدینین وعده دادند و فرمودند اگر مومن در صحنه حضور پیدا کند ودر مقابل دشمنان ایستادگی کنند دست آنها را می گیرد و کار را برای آنها آسان می کند.
وی افزود:کسانی که با مشت های گره کرده و آراده آهنین در کوچه و خیابانها در مقابل دشمنان تا دندان مسلح حضور پیدا کردند خداوند کار را برای آنها آسان می بخشد .
مصلح  با بیان اینکه امام برای چنین اعتقاداتی و پیروان امام به تبعیت  از آن حضرت برای چنین باور در قرن حاضر این معجزه بزرگ را آفریدند ادامه داد:خیلی افراد باورشان نمی شد که این پیروزی حاصل شود آنها می گفتند مگر می شود با مشت و دست خالی در مقابل دشمنانی که همه دنیا از آنها حمایت می کنند ایستادگی کرد.
وی تصریح کرد:دهه فجر با بازگشت پیروزمندانه امام با همه خطرات که برای امام متصور بود تصمیم به بازگشت به مهین کرد و ثابت کردند خون می تواند بر شمشیر پیروز شود.
مصلح تصریح کرد:امام ثابت کرد با اتحاد ،انسجام،همبستگی، تبعیت از ولایت فقیه واعتقاد به اسلام در مقابل دنیا ایستاد و به پیروزی رسید.
وی با بیان اینکه در دوران هشت سال نبرد مقدس هم با دست خالی در مقابل دنیا ایستادگی وبه پیروزی رسیدیم خاطر نشان کرد:زمانی که اعلام کردند خرمشهر آزاد شد خیلیها انگشت به دهان ماندند و ثابت شد که آراده آهنین و ایمان مردم،حضور در صحنه زمینه حضور پیروزی را فراهم می کند.
مصلح ادامه داشت:اگر امروز می بینیم اوباما وجان کری اینگونه صحبت می کنند به خاطر ذلت آنان است زیرا انقلاب ما حرف در دنیا دارد واگر تروریست آموزش می دهند به خاطر این است که احساس خطر می کنند .
وی اظهار داشت:باید با ایمان ،اعتقاد، تلاش، مطالعه، درس خواندن،عضویت دربسیج وجهادی عمل کردن و تبعیت از ولایت فقیه روبه جلو حرکت کنیم که اگر عقب نشینی کنیم با شکست مواجه خواهیم شد و تا زمانی که مومن هستید ابر قدرت واقعی شما خواهید بود.
مصلح ادامه داد:ایران امروز به عنوان کشور ابر قدرت در دنیا مطرح است و حرف اول را در دنیا می زند و اگر در ژنو2 از ایران دعوت نمی گیرند برای ایران فرقی نمی کند آنها محتاج ایران هستند.


تاريخ : جمعه یازدهم بهمن 1392 | 18:37 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : پنجشنبه دهم بهمن 1392 | 14:54 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : چهارشنبه نهم بهمن 1392 | 21:21 | نویسنده : احمدرضا حیدری
600 ویژه برنامه در دهه فجر در دشتی برگزار می شود
حسین باغداری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:این برنامه ها در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی ، اجتماعی وهنری، ورزشی  با مشارکت عامه مردم اجرا می شود.
وی افزود:گستره اجرای برنامه ها تمام نقاط شهرستان و به لحاظ زمانی ساعات مختلف را پوشش می دهد تا همه مردم بتوانند از این برنامه ها استفاده نمایند.
باغداری اضافه کرد:آغاز این برنامه ها با به صدا در آمدن طنین شور انگیز زنگ انقلاب در بیش از 150 مدرسه شهرستان در روز 12 بهمن خواهد بود و با خلق حماسه ای دیگر از حضور مردم ولایتمدار و وفادار به آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و شهدا در یوم الله 22 بهمن و برگزاری پرشور راهپیمایی این یوم الله در سراسر شهرستان به پایان خواهد رسید.
وی برگزاری همایش های مختلف، جشنواره سرودهای دانش آموزی، مشاعره دانش آموزی، برگزاری مسابقات ورزشی ،جشن انقلاب در شهرها وروستاها، جشنواره غذاهای محلی، دیدار با خانواده معظم شهدا،مهمانی لاله ها ،مسابقات فرهنگی و هنری ونشست های بصیرتی را از مهمترین برنامه ها در این ایام الله عنوان کرد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ادامه داد:تریبون اندیشه انقلابی، برگزاری نمایشگاه،محافل انس با قرآن، اجرای سرود همگانی، اعزام کاروانهای تبلیغی و قرآنی به روستاها، اجرای تئاتر و جنگ شادی، یادواره شهدا،گفتمانهای دینی ، اجرای کاروان فجر را از دیگر برنامه های این ایام الله است.
باغداری با اشاره به اینکه در تدوین این برنامه ها تلاش شده تا رویکردها و محوریت های اصولی انقلابی لحاظ میشود خاطر نشان کرد:تبیین آرمانهای واصول انقلاب اسلامی، برجسته سازی خدمات پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، تبیین نقش بی بدیل اصل ولایت مطلقه فقیه در هدایت و ماندگاری انقلاب اسلامی، گرامیداشت یادونام شهدا وفضیلت های ایشان وضرورت تداوم راه آنها، ایجاد فضای شور ونشاط در جامعه خاصه در این ایام را از جمله این رویکردها بیان کرد.
وی استکبار ستیزی و دشمن شناسی و تبیین نقشه های دشمنان، اهمیت نقش حضور و همراهی وبیداری امت حزب الله در پیروزی و تداوم و استحکام انقلاب اسلامی و شکست توطئه های دشمنان وانتقال پیام واهداف انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار ومقاومت وانقلاب به نسل های مختلف حاضر جامعه و نسل های آتی را از دیگر رویکردهای و محوریت ها اصولی در این برنامه ها دانست.
   1392/11/8 11:42


تاريخ : سه شنبه بیست و چهارم دی 1392 | 19:41 | نویسنده : احمدرضا حیدری
پروژه های مناطق زلزله زده شتاب گیرد
سید علی هاشمی  در بررسی روند پروژه های عمرانی مناطق زلزله زده بخش شنبه و طسوج دشتی  اظهار داشت:هم اکنون روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ها مطلوب است ولی باید تلاش شود تا در دهه مبارک فجر مورد بهره برداری قرار بگیرند.
وی افزود: تاکنون برای حل مسائل ومشکلات این پروژه ها جلسات مختلفی در مرکز استان و شهرستان  برگزار شد و بازدیهای بصورت مرتب انجام گرفته است .
وی به پروژه های در دست اجرا در این مناطق اشاره وگفت:این پروژه هایی شامل احداث خیابان ،زمین ورزشی ،ساخت وسازمدارس ،مساجد ،بهزیستی،تعاون روستایی ،کتابخانه عمومی است که تا پایان سال برخی از این پروژه ها به بهره برداری می رسد.
هاشمی با تقدیر از همه مسئولین در جهت عمران و آبادنی این مناطق  ادامه داد:برای ایجاد امید در مردم و جوانان آن مناطق دستگاههای ذیربط  باید در اجرای پروژه های نیمه تمام همت بیشتری کنند و سعی کند که تا پایان سال اثری از خسارتهای ناشی از زلزله مشاهده نشود.
وی بیان کرد:در حال حاضر 47 پروژه عمرانی با اعتبار 73 میلیارد ریال در دست اجرا است که باید در تکمیل پروژه های نیمه تمام تسریع شود.
هاشمی یادآور شد:همچنین در دهه فجر امسال بیش از ده مسجد وحسینبه در مناطق زلزله زده بخش شنبه و طسوج مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 
   1392/10/21 12:08


تاريخ : چهارشنبه هجدهم دی 1392 | 22:18 | نویسنده : احمدرضا حیدریتاريخ : چهارشنبه یازدهم دی 1392 | 20:15 | نویسنده : احمدرضا حیدری

فرماندار دشتی گفت:در دهه فجر امسال از778 واحد مسکونی در دست اجرا در شهرستان دشتی 604 واحد آن افتتاح می شود.

 


تاريخ : جمعه ششم دی 1392 | 17:47 | نویسنده : احمدرضا حیدری
 
پورفاطمی در همایش اصلاح طلبان حامی روحانی: فعلاً به دولت فرصت می دهیم/ بخاطر خاتمی و هاشمی از آقای روحانی حمایت کردم
خلیج فارس: نماینده دشتی و تنگستان تصریح کرد: اگر حمایت های هاشمی و خاتمی نبود، موج روزهای آخر تبلیغات انتخاباتی برای رییس جمهور پیش نمی آمد و ایشان امروز بر مسند قدرت نبود.

خلیج فارس: نماینده دشتی و تنگستان تصریح کرد: اگر حمایت های هاشمی و خاتمی نبود، موج روزهای آخر تبلیغات انتخاباتی برای رییس جمهور پیش نمی آمد و ایشان امروز بر مسند قدرت نبود.

به گزارش «خلیج فارس»؛ سیدمحمدمهدی پورفاطمی در همایش اصلاح طلبان بوشهری حامی دکتر روحانی افزود: انتظار داریم دولت از نخبگان استان ها نظیر بوشهر در مسئولیت هایی چون معاونت وزارت بهره ببرد.

وی افزود: همچنین انتظار می رود در دوره جدید از نیروهای توانمند استان که محبوب قلوب مردم هستند در مسئولیت های استانی استفاده شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه نمی توان منکر حمایت اصلاح طلبان در پیروزی دکتر روحانی شد، ادامه داد: استاندار هم به برکت همین فضا عهده دار مسئولیت شده، اما امروز خیلی هایی که عطسه ای هم برای اصلاح طلبی نکردند، اکنون در مسند قدرت هستند که از این بابت گلایه مندیم و به دولت فرصت می دهیم.


نماینده چهار دوره استان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به عنوان فردی که خود را یکی از اعضای این جمع اصلاح طلب می دانم باید بگویم به اعتبار حمایت آقایان هاشمی و خاتمی، حامی دولت آقای روحانی هستم و امیدواریم در دوره تصدی این دولت شاهد اقدامات امیدبخشی برای مردم باشیم.

پورفاطمی با بیان اینکه باید از منابع انسانی شایسته ای که در استان وجود دارد استفاده کرد، اظهار داشت: اگر از تغییرات مدیریتی بترسیم و به این طرف و آن طرف خودمان نگاه کنیم که چه کسی را بگذاریم و چه کسی را نگذاریم، قطعا موفق نخواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به موضوع استعفای برخی نمایندگان در اعتراض به لایحه بودجه 93 گفت: اگر استعفای نمایندگان مجلس ششم را بد می دانند، استعفای نمایندگان مجلس نهم هم بد است.

وی ادامه داد: در شرایطی که شاهد مشکلات عدیده ای پیش روی دولت هستیم و مقام معظم رهبری نیز بر کمک همه جانبه به دولت تاکید دارند، طرح استعفای برخی نمایندگان بخاطر بودجه صحیح نیست و به تزلزل در مدیریت کشور منجر می شود.

سیدمحمد مهدی پورفاطمی گفت: همه می دانیم به دلیل مشکلات اقتصادی و بدهی هایی که دولت روحانی میراث دار آن می باشد، بودجه 93 انقباظی و با استراتژی اقتصاد مقاومتی بسته شده، ضمن اینکه طبق قانون مجلس می تواند تا 10 درصد بودجه را تغییر دهد، از این رو نمایندگان بجای استعفا باید از ابزارهای قانونی که دارند استفاده کنند.

وی افزود: تهدید برخی نمایندگان به استعفا بخاطر برخی مسائل حوزه انتخابیه شان است، درحالی که براساس تاکیدات قانونی و فرمایشات رهبری، نمایندگان ابتدا باید خود را نماینده همه کشور بدانند و بعد منطقه شان.

وی در پایان با بیان اینکه خوشبختانه فضایی برای برگزاری نشست های اصلاح طلبان فراهم شده، ابراز امیدواری کرد: این فضا برای حضور همه تفکرات علاقمند به رشد و ترقی کشور فراهم باشد.

گفتنی است دومین همایش اصلاح طلبان حامی روحانی بعد از ظهر پنج شنبه و از سوی ستاد ائتلاف اصلاح طلبان برگزار شد. 

تاریخ : 5/10/1392   ساعت : 21:22تاريخ : دوشنبه دوم دی 1392 | 20:55 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : جمعه بیست و دوم آذر 1392 | 21:10 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : سه شنبه دوازدهم آذر 1392 | 18:6 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : پنجشنبه هفتم آذر 1392 | 2:7 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : جمعه یکم آذر 1392 | 12:24 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : جمعه یکم آذر 1392 | 12:22 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : جمعه یکم آذر 1392 | 12:20 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : چهارشنبه بیست و نهم آبان 1392 | 23:49 | نویسنده : احمدرضا حیدری
تاريخ : جمعه بیست و چهارم آبان 1392 | 15:58 | نویسنده : احمدرضا حیدری